Jeśli 1szy raz używamy farby magnetycznej to istnieje możliwość być bardzo zdumieni jej składem.

Jakiś czas temu farba magnetyczna stała się rzeczywistym hitem ozdobnym na ściany i dała projektantom wnętrz prawdziwe pole do działania. W tym momencie farby magnetyczne wykorzystuje się już nie tylko w szkołach a także pokojach  dzieci, lecz też  w nowoczesnych salonach i biurach. Farba magnetyczna nie zawiera ołowiu, ani sporej ilości pozostałych toksycznych substancji lotnych, które potrafią być niebezpieczne dla własnego zdrowia.

O ile 1szy raz używamy farby magnetycznej to istnieje możliwość być niezmiernie zszokowani jej specyficzną formułą. Niezmiernie dziwna spoistość stwarza, że farba dla zaczynających mistrzy pędzla może okazać się bardzo ciężka do pomalowania. O ile chcemy dodatkowo wzmocnić właściwości magnetyczne naszej ściany to trzeba na nią ponakładać parę powłok farby magnetycznej.

Pamiętać trzeba również i o tym, że farby magnetyczne nie oddają wam identycznego efektu co malowana zwykła tablica. Intensywność przylegania farby magnetycznej jest stosunkowo niższa. Do farby tablicowej powinnyśmy używać wyjątkowo silne magnesy a także co najważniejsze powinnyśmy wieszać na niej względnie nie ciężkie obiekty. Mimo  tych kilku defektów wykorzystanie takiej  autentycznej farby daje wyjątkowo dużo przyjemności i zadowolenia wyjątkowo nieznacznym dzieciom. Farba magnetyczna doskonale sprawdza się między innymi w nowoczesnej kuchni, gdzie potrafi być zastosowania do umieszczania najistotniejszych treści, przepisów, czy zaproszeń. Koszt farby magnetycznej równa się też bardzo atrakcyjna a także bez ustanku się obniża.

Tags: , ,