Gdy zapoznamy się z metodami oraz włączymy je w codzienność, zostaje wybrać się na szoping przykładowo na www.lamai.pl.

Botki są lubiane już od bardzo wielu sezonów.  Nie bacząc  niedużych  konwersji  modeli oraz odcieni pojawiają się co roku w butikach z obuwiem. Z czym je zestawiać, ażeby zawsze prezentować się znakomicie? Zaradzimy!

Możemy wyróżnić  3 sposoby tych butów, 1-wszy z nich to ten  bez obcasu. Z powodu rozmiaru jest to najbardziej zobowiązujący model obuwia. Z całą pewnością dobrze nosi się z dopasowanymi  rurkami na szczupłej sylwetce.

Niestety kobiety o niedługich i tęższych nogach nie wyglądają w tym fasonie dobrze. Dla nich idealnym rozwiązaniem jest drugi styl botków, czyli na wiązanie fason kończący się przed kostką, znakomicie  gdy na podwyższeniu. Takowy rodzaj botków wyśmienicie pasuje z sukienkami czy kreacjami w stylu retro. Podwyższenie wizualnie odchudza i wydłuża sylwetkę, dodając jej zgrabności. Warto do sukienek nosić pończochy tego samego odcienia jak buty, ten krok w dodatku wizualnie wyszczupli nogi.

3ci rodzaj botków to także takie na obcasie, ale za kostkę. Są one w gruncie rzeczy do każdej figury, jeżeli już zastosuje się kilka sposobów. Nie powinno się wkładać botków do długich spódniczyn, bo obetnie wam to strasznie nogi, jednakowo, jak do portek 3/4 lub 7/8. By dodać kilka cm i odjąć kilka kilo sylwetki należy przystosować obuwie odcieniem do spodni i rajtuz. Jednobarwność służy naszej sylwetce.

W momencie zapoznamy się z metodami i wcielimy je w życie, zostaje wybrać się na zakupy dla przykładu na www.lamai.pl. Na porę zimową polecamy botki w barwach szarego i czerni, wzamian pozostałe pory roku mamy możliwość wybrać szalone kroje z odkrytymi palcami, lub w bajkowych odcieniach a także wzorach. Jesteśmy nadzieji, że dzięki tym radom będziesz zawsze czuła się w botkach pięknie i wygodnie.

Tags: , ,